Newsy

07 08 2012 - 10:28

Warto było!

Warto było!

W ramach ogólnopolskiego projektu „Joga w parku” w niedzielę odbyło się trzecie i ostatnie w tym sezonie spotkanie z jogą.

Intensywną sesję jogi poprowadziła Marlena Magiera, a muzyczną relaksację przygotowali i poprowadzili Ewa Stasiukiewicz-Niemczewska i Mirek Turczynowicz.Kolejny raz uczestnicy spotkań docenili inicjatywę i odwdzięczyli się wysoką frekwencją.

Jak pamiętamy ideą projektu „Joga w parku” jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia.

Akcja rozpoczęła się w 2007 roku, a w tym roku również Piła znalazła się w gronie miast, w których można było ćwiczyć jogę na świeżym powietrzu.

Koordynacją projektu zajmuje się Fundacja BIOSFERIS, a spotkania zostały zorganizowane dzięki zaproszonym do projektu partnerom.

Całkowicie za darmo wszyscy chętni mogli wziąć udział w profesjonalnie prowadzonych sesjach jogi, poznać  różne jej style, relaksować się przy dźwiękach pierwotnych  i uczestniczyć w ciekawych warsztatach.

Szczególne podziękowania dla pana Krzysztofa Kijaka,  prezesa zarządu Centrum Rekreacji Wodnej AQUA-PIL Sp. z o.o., Jagody Josiak i Moniki Pająk-Kowalskiej z Centrum Psychoterapii i Rozwoju PERSON,  Anny Piwowarczyk – STYLOVE Wizaż i Stylizacja, Sławka Puchały, Mirka Turczynowicza i Ewy Stasiukiewicz-Niemczewskiej.

 - Dziękuję wszystkim i zapraszam na przyszłoroczną edycję wakacyjnych zajęć jogi - mówi nam Anna Majewska.


PozostaŁe newsy

02 08 2017 - 05:14

Margonin wakeboardem stoi

Margonin wakeboardem stoi

Trzy lata temu ,,wake” został uznany za hit lata. Teraz sukcesy margonińskich wakeboardzistów już dawno przyćmiły poczynania miejscowych futbolistów!

02 08 2017 - 05:05

Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

 Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

Piąte miejsce w konkursie Toyota i Koń, przypadło w udziale Łukaszowi Stokłosie i Dawidowi Skibie!

02 08 2017 - 05:01

Jogujemy w parku

Jogujemy w parku

Prelegentka ostatniej “Jogi w pilskim parku” swoją pracę opiera na leczeniu ruchem oraz technikami masażu głębokiego. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z zakresu jogi, fizjoterapii i treningu funkcjonalnego.

02 08 2017 - 04:55

Młodzież miała się od kogo uczyć

Młodzież miała się od kogo uczyć

Te zawody z pewnością można nazwać wydarzeniem sezonu modelarskiego w Pile. - Ba, a nawet w Polsce! – podkreślają organizatorzy.

29 06 2017 - 08:44

Sikorski także dla Michalinki

Sikorski także dla Michalinki

Jacek Sikorski to także projekt polegający na nieustannej , 24 godzinnej, jeździe na rowerze z zabezpieczeniem technicznym. Wszystko połączone będzie ze zbiórką pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc dla Michalinki Binek z Rososzycy.

29 06 2017 - 08:38

Nikt nie stracił swojego modelu

Nikt nie stracił swojego modelu

Za nami dwie jakże udane imprezy modelarzy. Najpierw pokazali się Ci, startujący w klasie F1H (modele swobodnie latające ), którzy wyznaczyli sobie spotkanie na lotnisku w Pile w ramach cyklu trzech spotkań Grand Prix Piły.

29 06 2017 - 08:17

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Park i joga to dobry sposób, aby rozpocząć poszukiwania, aby poprawić zdrowie, kondycje, samopoczucie. Chodzi o spotkania, o relacje, o bycie RAZEM…

29 06 2017 - 05:31

PWSZ - W klimacie agroturystyki

PWSZ - W klimacie agroturystyki

Studenci, na co dzień członkowie KU AZS PWSZ w minionym roku akademickim rywalizowali w 6 imprezach rangi Akademickich Mistrzostw Polski

29 06 2017 - 05:27

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

Całe przedsięwzięcie organizacyjne przygotowane przez Stowarzyszenie „Daj radość niepełnosprawnym” z Piły, sprawnie przeprowadzili pracownicy Studium WFiS oraz studenci I roku fizjoterapii PWSZ w Pile.

27 06 2017 - 08:15

Żegnaj Marku

Żegnaj Marku

Odszedł nieoczekiwanie. Dla wielu było to szokiem. Marek Modrak, szef wspaniale rozwijającej się firmy SAF HOLLAND, wielki sympatyk sportu, człowiek o wielkim sercu, nie żyje.