Newsy

19 06 2012 - 08:37

Joga emocji

Joga emocji

Dla uczestników spotkania było to niesamowite doświadczenie zasmakowania i podzielenia się emocjami.

Miłośników ruchu zapraszaliśmy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Możliwość dawał nam projekt „Joga w Parku” – promującyzdrowy, aktywny i naturalny styl życia.
W pierwszych zajęciach udział wzięło ponad 50 osób!
Joga w Parku to szansa na aktywny wypoczynek i zaproszenie do wspólnej praktyki jogi - podkreślali organizatorzy tego przedsięwzięcia. Odzew był nadspodziewanie duży.
Zgodnie z planem spotkanie rozpoczęło się sesją jogi, którą poprowadziła Marlena Magiera, następnie na gongu zagrał Sławomir Puchała. Na uczestników imprezy czekała niespodzianka - kupon na zakup sportowej bielizny dla kobiet Moving Comfort, którą ufundowała firma 4 RUN prowadzona przez Marka Jaroszewskiego. Nagrodę wylosowała Marta Pakiet.
Następnie już w gronie zamkniętym w sali Aquaparku odbył się warsztat rozwojowy pt. Joga emocji. Warsztat został poprowadzony przez panią Monikę Pająk-Kowalską i Jagodę Josiak z Centrum Psychologiczno - Psychoterapeutycznego PERSON. Dla uczestników spotkania było to niesamowite doświadczenie zasmakowania i podzielenia się emocjami.
Zapraszam już na następne spotkanie z jogą przy Aquparku, które odbędzie się 15 lipca o godz. 10. (szczegóły na www.jogawpile.pl)

PozostaŁe newsy

02 08 2017 - 05:14

Margonin wakeboardem stoi

Margonin wakeboardem stoi

Trzy lata temu ,,wake” został uznany za hit lata. Teraz sukcesy margonińskich wakeboardzistów już dawno przyćmiły poczynania miejscowych futbolistów!

02 08 2017 - 05:05

Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

 Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

Piąte miejsce w konkursie Toyota i Koń, przypadło w udziale Łukaszowi Stokłosie i Dawidowi Skibie!

02 08 2017 - 05:01

Jogujemy w parku

Jogujemy w parku

Prelegentka ostatniej “Jogi w pilskim parku” swoją pracę opiera na leczeniu ruchem oraz technikami masażu głębokiego. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z zakresu jogi, fizjoterapii i treningu funkcjonalnego.

02 08 2017 - 04:55

Młodzież miała się od kogo uczyć

Młodzież miała się od kogo uczyć

Te zawody z pewnością można nazwać wydarzeniem sezonu modelarskiego w Pile. - Ba, a nawet w Polsce! – podkreślają organizatorzy.

29 06 2017 - 08:44

Sikorski także dla Michalinki

Sikorski także dla Michalinki

Jacek Sikorski to także projekt polegający na nieustannej , 24 godzinnej, jeździe na rowerze z zabezpieczeniem technicznym. Wszystko połączone będzie ze zbiórką pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc dla Michalinki Binek z Rososzycy.

29 06 2017 - 08:38

Nikt nie stracił swojego modelu

Nikt nie stracił swojego modelu

Za nami dwie jakże udane imprezy modelarzy. Najpierw pokazali się Ci, startujący w klasie F1H (modele swobodnie latające ), którzy wyznaczyli sobie spotkanie na lotnisku w Pile w ramach cyklu trzech spotkań Grand Prix Piły.

29 06 2017 - 08:17

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Park i joga to dobry sposób, aby rozpocząć poszukiwania, aby poprawić zdrowie, kondycje, samopoczucie. Chodzi o spotkania, o relacje, o bycie RAZEM…

29 06 2017 - 05:31

PWSZ - W klimacie agroturystyki

PWSZ - W klimacie agroturystyki

Studenci, na co dzień członkowie KU AZS PWSZ w minionym roku akademickim rywalizowali w 6 imprezach rangi Akademickich Mistrzostw Polski

29 06 2017 - 05:27

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

Całe przedsięwzięcie organizacyjne przygotowane przez Stowarzyszenie „Daj radość niepełnosprawnym” z Piły, sprawnie przeprowadzili pracownicy Studium WFiS oraz studenci I roku fizjoterapii PWSZ w Pile.

27 06 2017 - 08:15

Żegnaj Marku

Żegnaj Marku

Odszedł nieoczekiwanie. Dla wielu było to szokiem. Marek Modrak, szef wspaniale rozwijającej się firmy SAF HOLLAND, wielki sympatyk sportu, człowiek o wielkim sercu, nie żyje.